COVID-19 testo vertimas į anglų kalbą

COVID-19 testo vertimas į anglų kalbą

   

COVID-19 testo vertimas į anglų kalbą keliaujantiems pandemijos metu.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša apie parengtą naują asmenų, pasiskiepijusių COVID-19 ligos vakcina, pažymos išdavimo funkcionalumą e. sveikatoje. Taip pat yra parengta pažyma keliautojams, turintiems neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą dėl COVID-19 ligos. Tokiu būdu siekiama ne tik palengvinti saugų judėjimą keliaujantiems koronaviruso pandemijos metu, bet ir įgyvendinti siekį užtikrinti lygias asmenų teises, nepriklausomai nuo to, ar žmogus paskiepytas nuo minėtos ligos, ar ne.

Pažymą anglų kalba iš e.sveikatos gali atsisiųsti asmenys, paskiepyti nuo kovo 20 dienos. Pažymą apie neigiamą testo rezultatą anglų kalba gali išsiimti tie, kurie testavosi nuo kovo 23 dienos. Nuo šių metų birželio 1 d. bus planuojamas įdiegti COVID-19 skiepų sertifikatas, kuris bus parengtas pagal Europos komisijos rekomendacijas.

Šiuos dokumentus asmuo, atvykstantis ar grįžtantis į Lietuvą iš užsienio valstybės, galės pateikti, prieš patekdamas į tarptautinio susisiekimo reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais maršrutais keleivius gabenančią transporto priemonę.

Jei reikalingas COVID-19 testo vertimas į kitą užsienio kalbą, nei anglų, prašome susisiekti su mūsų vertimų biuru ir mes operatyviai išversime Jūsų testą į bet kurią kitą kalbą.

Mūsų kontaktai spausti čia

error: Apsaugotas turinys !!!