Karjera vertimu biure Vilniuje

Diplomo vertimas

Diplomo vertimo paslaugos Vertimų Guru vertimų biure.

Išversime Jūsų įgyto aukštojo išsilavinimo diplomą. Toks vertimas dažniausiai yra būtinas, kai planuojate stoti į užsienio mokymosi įstaigą (universitetą, koledžą ir pan.), norint įsidarbinti užsienio ėmonėje, toks dokumento vertimas (su notaro patvirtinimu) yra Jūsų lietuvoje įgyto išsilavinimo oficialus dokumentas.

Dažniausiai diplomo vertimus atliekame į anglų kalbą, nes tai yra viena iš populiariausių tarptautinių kalbų pasaulyje. Diplomo vertimas tai bene vienas iš populiariausių dokumentų vertimo užsakymų mūsų vertimų biures Vilniuje.

Pastaraisais metais dauguma aukštojo mokslo įstaigų išduoda diplomo priedus lietuvių ir anglų kalbomis, tad versti tokio diplomo priedo nėra prasmės. Jums užteks, tik notariškai patvirtinta diplomo priedo kopiją (notarinį nuorašą), o vertimui palikti tik patį aukštojo mokslo diplomo originalą.

Patarimas!

Jei Jūsų diplomas yra tik lietuvių kalba, rekomenduojame versti ir patį diplomą ir jo priedą, nes priešingu atveju išvrertus tik diplomą be priedo, jis dažnai būna neužskaitomas.

Primename, jog diplomovertimo paslaugas galite atlikti ir internetu neišeinant iš namų!

 

error: Apsaugotas turinys !!!