Dokumentų vertimas iš Anglų kalbos

ką reikia žinoti verčiant dokumentus iš anglų k. ?

Dokumentų vertimas iš anglų kalbos į lietuvių k. bene dažniausiai užsakoma paslauga vertimų biure VertimuGURU. Tai tikrai neturėtų stebinti, nes anglų kalba – viena iš populiariausių kalbų pasaulyje. Anglų kalba bendraujama ir rašoma ne tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Kanadoje, bet ir kitose anglakalbėse šalyse.

Dokumentų vertimas iš anglų kalbos

Vertimų GURU vertimų biuras siūlo bene trumpiausius vertimo iš anglų kalbos atlikimo terminus, pradedant nuo 30 min. už standartinių dokumentų vertimą. Sudėtingesnių dokumentų, tokių kaip: techninių, medicininių ar specifinių tekstų vertimai užtruks ilgiau, kadangi vertėjui tenka įsigilinti į verčiamo dokumento turinį, terminus bei sąvokas. Dokumentų vertimas iš Anglų kalbos greita ir patikima Vertimų GURU siūloma paslauga, kurią teikiame Lietuvoje nuo 2010 m.

Dažnu atveju, užsienio valstybėse išduodami dokumentai surašomi dvejomis kalbomis, tos valstybės, kurioje dokumentas buvo išduotas ir papildomas dublikatas anglų kalba. Tokius dokumentus rekomenduojame versti iš anglų kalbos, kadangi vertimas iš anglų kalbos yra pigesnis nei kitos užsienio kalbos. Tačiau klientas visuomet turi teisę rinktis ar versti dokumentą iš anglų kalbos į Lietuvių klabą ar visgi iš kitos kalbos š Lietuvių kalbą.

„Vertimų GURU“ – virš 10 metų rinkoje dirbantys vertimo ir redagavimo paslaugų ekspertai! Mūsų vertimų biuras yra įsitikinęs, kad vertimų paslaugos kiekvienam turi būti suteikiamos kokybiškai, kruopščiai, punktualiai ir atsakingai, todėl savo klientams skiriame ypatingą dėmesį ir teikiame platų paslaugų spektrą.

Dinamiškame pasaulyje sprendimai turi būti priimti greitai, reaguojant į klientų poreikius, todėl nuo šiol vertimui su Notariniu patvirtinimu priimame ir Smart-ID ar MParašu pasirašytus dokumentus. Plačiau apie dokumentų pasirašytų kvalifikuotu elektroniniu parašu vertimą ir tvirtinimą notariškai skaitykite čia.

Mūsų teikiamos paslaugos: dokumentų vertimas iš anglų klabos, dokumentų tvirtinimas notariškai ir vertimų biuro spaudu, el. puslapių vertimas, pažymų sertifikatų, diplomų vertimas iš anglų kalbos į lietuvių kalbą ( ar kitas pagal poreikį reikalingas kalbas).

error: Apsaugotas turinys !!!