Dokumentų vertimas su elektroniniu parašu

Dokumentų vertimas su elektroniniu parašu

Dokumentų vertimas su elektroniniu parašu gali būti notariškai patvirtintas!

Lietuvos Respublikos elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų įstatymas (galiojanti redakcija čia ) numato, kad kvalifikuotas elektroninis parašas (ar nekvalifikuotas, jeigu tokio elektroninio parašo naudotojai dėl to iš anksto susitaria raštu), kuriuo pasirašytas elektroninis dokumentas, turi tokią pat teisinę galią kaip ir ranka rašytas parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme.

Vertimų GURU vertimo biure išversime ir patvirtinsime Jūsų elektroniniu parašu pasirašytą dokumentų vertimą tiek biuro spaudu, tiek notariškai.

Jei Jūsų dokumentas pasirašytas ADOC formatu atsiųskite mums visus turimus su dokumentu susijusius priedus ( dokumentas ir metaduomenų kortelė)

Jei Jūsų dokumentas pasirašytas ASIC ar PDF parašu atsiųskite patį dokumentą ir mes patikrinsime ar parašai yra galiojantys (validūs).

ADOC ir ASIC dokumentus prieš vertimą galite peržiūrėti ir patys – https://www.epaslaugos.lt/adoc/validator

Vertimo kaina skaičiuojame spaudos ženklais. Vieną standartinį vertimo puslapį sudaro 1 700 spaudos ženklų be tarpų. Kiekvienai kalbai nustatytas įkainis, todėl, norėdami sužinoti tikslią kainą, kreipkitės į vertimų Guru biurą skambučiu arba elektroniniu paštu. Susisiekdami nurodykite: a) iš kokios į kokią kalbą norite versti dokumentus b) kokios vertimo paslaugos pageidaujate (vertimas su tvirtinimu, vertimas su maketavimu ir pan).

Taip. Net jei reikalingas dokumentų vertimas su notariniu patvirtinimu, o Jūsų dokumentas pasirašytas elektroniniu parašu, galime išversti, patvirtinti notariškai ir atsiųsti dokumentus Jūsų nurodytu adresu.

Taip. Visus vertimus atliekame kaip įmanoma skubiau, kad greičiau galėtumėte naudoti jums reikalingus vertimus, todėl skubus vertimas priklausomai nuo apimties atliekamas per vieną – dvi darbo dienas, todėl už skubius vertimus taikomas papildomas įkainis, tikslią vertimų kainą galite sužinoti susisiekę su mumis [email protected].

error: Apsaugotas turinys !!!