Kelionių dokumentų vertimas – keliaujantiems individualiai ar verslo tikslais – taupykite laiką ir patikėkite vertimus mums!

Kas išvis yra tas kelionių dokumentas ir kam man reikia jį versti ?

Kelionių dokumentas gali būti :

Jūsų asmens tapatybės dokumentas. Jį vykstant kartu rekomenduotina laikyti skaitmeninėje laikmenoje (nuotrauką) ar savo el. pašto dėžutėje, vagystės ar nelaimės atveju, kad visuomet turėtumėte jo kopiją. O štai darbinantis užsienyje Jums prireiks ir dokumento vertimo.

Jūsų išsilavinimą patvirtinantis dokumentas.

Dažniausiai reikalingas darbinantis užsienyje. Išverčiame patvirtiname notariškai ir/ar vertimų biuro spaudu.

Gyvenimo aprašymas (CV) ar motyvacinis laiškas. Šie du dokumentai glaudžiai susiję, tad jų vertimus atliekame dažnai kartu, padėdami mūsų klientams ir su vertimo redagavimo paslaugomis.

Visos vertimų biuro paslaugos ČIA

Pažyma, kuri oficialiai patvirtina dokumento ant kurio yra uždėta autentiškumą t. y. parašo tikrumą, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigas, dokumente esantį antspaudą. Apostilių dažniausiai reikalauja užsienio šalių valstybių institucijose. Apostilę išduoda ta pati šalis, kuri ir išdavė dokumentą.

Vertimo kaina priklauso nuo kalbų kombinacijos, kuriomis verčiama, dokumento sudėtingumo, apimties. Vertimo kaina apskaičiuojama įvertinus tekste esančių spaudos ženklų be tarpų skaičių. Papildomai, jei pageidaujama, kainuoja dokumentų vertimo patvirtinimai ar kitos papildomos paslaugos (siuntimas, nuorašai).

Taip. Galite neišvykstant iš namų pateikti užklausą elektroniniu paštu [email protected].

Taip. Galime ne tik atlikti vertimo paslaugas, tačiau turime galimybę pasiūlyti profesionalias maketavimo paslaugas.

Tokiu atveju galite atsiųsti dokumentus paštu, kurjeriu ar kitais būdais. Parengtus dokumentus išsiunčiame jūsų adresu, perduodame įgaliotam asmeniui, kurjeriui ar jums patogiu būdu.

Taip. Jei reikia atlikti vertimą su notaro patvirtinimu privaloma pateikti originalų dokumentą.

Nedidelės apimties dokumentai. Pasai, gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, vairuotojo pažymėjimai, diplomai, pažymos ir kiti panašūs dokumentai neviršijantys 1000 spaudos ženklų be tarpų.

Vertimų biuro patvirtinimas yra dokumento vertimo patvirtinimas, pasirašytas mūsų vertimų biuro vertėjo parašu ir užantspauduotas mūsų įmonės antspaudais. Vertimo notarinis patvirtinimas – notaro patvirtintas mūsų vertimų biuro vertėjo parašo tikrumas. Notaro patvirtinimas yra oficialesnis ir juo gali būti tvirtinami tik originalūs ir notarų standartus atitinkantys dokumentai.

Savo sritis išmanantys, profesionalūs, kvalifikuoti ir daugelio metų patirtį turintys vertėjai.

Tai yra notarinė dokumento kopija, kuri užregistruojama notarų knygose.

error: Apsaugotas turinys !!!