Vilniuje prie Akropolio | Ozo g. 20 / Gelvonų g. 2 | Tel.+37064773535 ;+37060555177 | Kokybės tel. +37061480808

Jūsų tekstus profesionaliai išversime šiomis kalbomis:
Dėmesio! Verčiame įvairiomis kalbų kombinacijomis, į/iš daugiau kaip 40 įvairių kalbų!

Vertimo paslaugos

„Vertimų GURU“ – virš 10 metų rinkoje dirbantys vertimo ir redagavimo paslaugų ekspertai! Mūsų vertimų biuras yra įsitikinęs, kad vertimo paslaugos kiekvienam turi būti suteikiamos kokybiškai, kruopščiai, punktualiai ir atsakingai, todėl savo klientams skiriame ypatingą dėmesį ir teikiame platų paslaugų spektrą.

Vertimų biuras „Vertimu GURU“ vadovaujasi kokybės principais, kurie atitinka Kokybės vadybos sistemos standartą ISO 9001:2008, konfidencialumo principais, kurie atitinka Informacijos saugumo valdymo standartą ISO/IEC 27001:2013, bei vertimo paslaugų teikėjams taikytinu standartu ISO 17100:2015, kuris užtikrina pastovų ir kokybišką paslaugų teikimą.

Kas yra ISO standartai?

 

Apostilizavimas. Legalizuojame lietuviškus dokumentus ir dedame ant jų apostiles. Jums nereikės niekuo rūpintis! Tiesiog atneškite mums savo dokumentą ir viskuo pasirūpins mūsų vertimų biuro specialistai. Apostilė tai konsulinė pažyma, kuria oficialiai patvirtinamas parašo tikrumas, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigos ir, kai reikia, dokumente esančio antspaudo arba ženklo tapatumas, atitinkanti pridedamą prie 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvencijos dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo esantį pavyzdį.

 

Oficialus vertimų patvirtinimas. Jūsų vertimai yra pavirtinami mūsų vertimo biuro antspaudu ir pas notarą. Vertimo biuro antspaudas patvirtina, kad išversti tekstai ar dokumentai visiškai atitinka originalą ir mes prisiimame atsakomybę už vertimo kokybę. Mes taip pat atsakingai elgiamės su Jūsų patikėtais tekstais ir dokumentais bei juose pateikta informacija, todėl kiekvienam klientui galime garantuoti konfidencialumą.


Jūs ne Lietuvoje? Mūsų vertimo paslaugos yra prieinamos ne tik gyvenantiems Lietuvoje, bet ir užsienyje. Atsiųskite užsakymą el. paštu ne ilgiau nei per 30 minučių sužinokite, kiek kainuos vertimas. Apmokėjimą atlikite internetu iš Jums patogios vietos, o mes atliktą vertimą operatyviai išsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu arba per siuntų tarnybą į bet kurią pasaulio vietą!


Verčiame raštu ir žodžiu. Visi mūsų vertėjai turi filologinį išsilavinimą, be to, daugelis jų verčia į savo gimtąją kalbą. Tai užtikrina vertimo tikslumą ir aukštą kokybę. Turime sukaupę daug patirties verčiant teisinius, medicininius, ekonominius, grožinės literatūros, techninius, audito, reklaminius, rinkodaros, švietimo, mokomosios medžiagos, įvairius dokumentus ir kitus tekstus. Užsakymus atliekame per terminą, kurį iš anksto suderiname su klientu, todėl visos vertimo paslaugos klientui yra suteikiamos laiku.


Redaktoriaus paslaugos. Norite, kad Jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai taisyklingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų šaunūs ir kompetentingi redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti! Redaguojame interneto svetainių tekstus, įvairius raštus, sutartis, reklaminius lankstinukus, aprašymus ir daugybę kitų dokumentų.


Maketavimo paslaugos. Jeigu Jūsų dokumente yra lentelių, schemų, diagramų, pavaizduotos įvairios detalės bei sutartiniai ženklai – perkelsime visa tai į išverstą dokumentą taip, kad jis būtų kuo panašesnis į originalą. Ši paslauga yra įtraukta į vertimo kainą.


Konsultacijos. Turite klausimą, susijusį su dokumento ar teksto vertimu? Norite suredaguoti tekstą? Jums reikia patvirtinti vertimą biuro antspaudais ir pas notarą, bet nežinote nuo ko pradėti ir su kuo pasikonsultuoti? Vertimo paslaugos Jums kelia daug neaiškumų? Gera žinia - Jūs pataikėte būtent ten, kur reikia! Operatyviai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, paaiškinsime ir patarsime, tad nieko nelaukite ir susisiekite su mumis!


Kurjerio paslauga Vilniaus miesto ribose. Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei  100 Eur, o esant mažesnei užsakymo sumai, dokumentų pristatymas Vilniaus mieste - 7 Eur.
Kiekvienas klientas mums yra vienodai svarbus, todėl siekiame kuo geriau patenkinti kiekvieno kliento poreikius, suteikiant kokybiškas vertimo paslaugas. Mūsų ilgametė patirtis leidžia numatyti, ko Jums gali prireikti rytoj, todėl visos vertimo paslaugos ir pasiūlymai yra pritaikomi kiekvienam klientui individuliai. Todėl mes galime ne tik pateisinti Jūsų lūkesčius, bet ir pranokti juos!

vertimuguru


KLAUSKITE, NETRUKUS ATSAKYSIME

Kontaktai pasiteiravimui Vilniuje

Mob.:+370 647 73535 ;
           +370 605 55177;
           +37061480808.

El. paštas: [email protected]

Adresas | PATOGI VIETA:
Ozo g. 20 / Gelvonų g. 2,
Vilniuje prie AKROPOLIO

Darbo laikas: I-IV 9:00-18:00
                              V 8:00-17:00

Jūs esate čia: Home Paslaugos

Dėmesio. Svetainė naudoja slapukus. Toliau naršydami Jūs sutinkate su jų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia.