Medicininių dokumentų, išrašų, siuntimų vertimas

Medicininių dokumentų, išrašų, siuntimų vertimas

Jau kelinti metai iš eilės vis dažnėja gydymas užsienyje, todėl atsirado poreikis atlikti medicininių dokumentų vertimus. Vertimų GURU vertimų biurui tenka versti medicinines pažymas, siuntimus, įvairius išrašus, išvadas, praktiškai į visas kalbas, bet dažniausiai klientai kreipiasi dėl medicininių dokumentų vertimų iš lietuvių į anglų, rusų ar kaimyninę lenkų kalbą.

Klientams teikiame tik profesionalius aukštos kokybės medicininių dokumentų vertimus.

Reikalingas skubus Medicininių dokumentų vertimas ?

Mūsų vertėjai pasiruošę Jums padėti greitai ir kokybiškai išversti net ir sudėtingiausius medicininius dokumentus, siuntimus ar pažymas. Susisiekite su mumis. Esant poreikiui vertimus tvirtiname notariškai ar vertimų biuro spaudu.

Medicininių dokumentų vertimas nors ir sudėtingas dėl to, kad atliekant tokį vertimą, vertėjas susiduria su daugybę specializuotų terminų, santrumpų, tačiau atliekamas profesionaliai Vertimu GURU vertėjų.

Medicininių dokumentų vertimai atliekami vertėjų, turinčių medicininį išsilavinimą bei suprantančių medicininę terminologiją.

Mūsų vertimų biure jau atlikti medicininiai, farmaciniai, biologiniai ir biocheminiai vertimai, tad turime sukaupę platų vertėjų ir klientų ratą medicininių dokumentų vertimo praktikai įgyti.

Pas mus atliekami šių medicininių dokumentų vertimai:

 • medicininio siuntimo gydytis vertimas
 • medicininės pažymos ar išrašo vertimas
 • medicininio pažymėjimo vertimas
 • skiriamų medikamentų vertimas
 • medikamentų vartojimo instrukcijos vertimas
 • medicininės išvados vertimas
 • asmens medicininės kortelės vertimas
 • vakcinacijos įrašo vertimas
 • medicinos prietaiso apskaitos žurnalo vertimas
 • medicinos blanko vertimas
 • vaistų apskaitos žurnalo vertimas
 • medicinos prietaiso paso vertimas
 • asmens sveikatos istorijos vertimas
 • medicininių produktų vertimas
 • klinikinio tyrimo ataskaitos vertimas

Jei, Jums, reikalingas medicininių dokumentų vertimas, Vertimų GURU vertimo biuras Jūsų paslaugoms! Operatyviai ir profesionaliai atliksime Jūsų vertimus. Konfidencialumas garantuojamas!

Pažyma, kuri oficialiai patvirtina dokumento ant kurio yra uždėta autentiškumą t. y. parašo tikrumą, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigas, dokumente esantį antspaudą. Apostilių dažniausiai reikalauja užsienio šalių valstybių institucijose. Apostilę išduoda ta pati šalis, kuri ir išdavė dokumentą.

Vertimo kaina priklauso nuo kalbų kombinacijos, kuriomis verčiama, dokumento sudėtingumo, apimties. Vertimo kaina apskaičiuojama įvertinus tekste esančių spaudos ženklų be tarpų skaičių. Papildomai, jei pageidaujama, kainuoja dokumentų vertimo patvirtinimai ar kitos papildomos paslaugos (siuntimas, nuorašai).

Taip. Galite neišvykstant iš namų pateikti užklausą elektroniniu paštu [email protected].

Taip. Galime ne tik atlikti vertimo paslaugas, tačiau turime galimybę pasiūlyti profesionalias maketavimo paslaugas.

Tokiu atveju galite atsiųsti dokumentus paštu, kurjeriu ar kitais būdais. Parengtus dokumentus išsiunčiame jūsų adresu, perduodame įgaliotam asmeniui, kurjeriui ar jums patogiu būdu.

Taip. Jei reikia atlikti vertimą su notaro patvirtinimu privaloma pateikti originalų dokumentą.

Nedidelės apimties dokumentai. Pasai, gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, vairuotojo pažymėjimai, diplomai, pažymos ir kiti panašūs dokumentai neviršijantys 1000 spaudos ženklų be tarpų.

Vertimų biuro patvirtinimas yra dokumento vertimo patvirtinimas, pasirašytas mūsų vertimų biuro vertėjo parašu ir užantspauduotas mūsų įmonės antspaudais. Vertimo notarinis patvirtinimas – notaro patvirtintas mūsų vertimų biuro vertėjo parašo tikrumas. Notaro patvirtinimas yra oficialesnis ir juo gali būti tvirtinami tik originalūs ir notarų standartus atitinkantys dokumentai.

Savo sritis išmanantys, profesionalūs, kvalifikuoti ir daugelio metų patirtį turintys vertėjai.

Tai yra notarinė dokumento kopija, kuri užregistruojama notarų knygose.

error: Apsaugotas turinys !!!