Profesionalus vertimas Vertimų GURU vertimu biure. Kam ir kada reikalingi vertimai ?

Profesionalus vertimas „Vertimų GURU” vertimų biure yra naudingas daugeliui skirtingų situacijų, kai reikia išversti teksto ar dokumentų iš vienos kalbos į kitą. Vertimo biurai gali pasiūlyti specializuotų vertimo paslaugų įvairioms sritims, tokioms kaip medicina, teisė, technika ir kt., kuriose yra tam tikros kalbos ar techninės žinios, kurios yra būtinos, kad būtų atliktas tikslingas ir kokybiškas vertimas.

Kai kurios konkrečios situacijos, kai gali prireikti profesionalaus vertimo biuro paslaugų, yra:

  • Verslo dokumentų vertimas, pvz., sutarčių, finansinių ataskaitų, pranešimų ir kt. vertimas į kitas kalbas siekiant komunikacijos su tarptautiniais partneriais ar klientais.

  • Teisinės dokumentų vertimas, pvz., teisinių sutarčių, bylų, įgaliojimų, patentų ir kt. vertimas, kuriose yra reikalinga teisinių terminų ir reikalavimų tikslumo ir nuoseklumo laikymasis.

  • Medicinos dokumentų vertimas, pvz., medicinos ataskaitų, receptų, instrukcijų ir kt. vertimas, kuris gali būti naudingas, jei reikia bendrauti su tarptautiniais pacientais ar klinikomis.

  • Internetinio turinio vertimas, pvz., svetainių, socialinių tinklų, el. laiškų, reklamų ir kt. vertimas, kad būtų pasiekti tarptautiniai arba daugiakalbiai vartotojai.

Vertimo biuro „Vertimų GURU” paslaugos gali padėti užtikrinti, kad vertimas būtų atliktas profesionaliai, tiksliai ir laiku. Tai ypač svarbu, kai reikia tiksliai perduoti informaciją ir komunikuoti su tarptautiniais partneriais ar klientais, ir taip pat, kai reikalinga laikytis tam tikrų teisinių, medicininių ar kitų reikalavimų, susijusių su dokumentų vertimu

Pažyma, kuri oficialiai patvirtina dokumento ant kurio yra uždėta autentiškumą t. y. parašo tikrumą, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigas, dokumente esantį antspaudą. Apostilių dažniausiai reikalauja užsienio šalių valstybių institucijose. Apostilę išduoda ta pati šalis, kuri ir išdavė dokumentą.

Vertimo kaina priklauso nuo kalbų kombinacijos, kuriomis verčiama, dokumento sudėtingumo, apimties. Vertimo kaina apskaičiuojama įvertinus tekste esančių spaudos ženklų be tarpų skaičių. Papildomai, jei pageidaujama, kainuoja dokumentų vertimo patvirtinimai ar kitos papildomos paslaugos (siuntimas, nuorašai).

Taip. Galite neišvykstant iš namų pateikti užklausą elektroniniu paštu [email protected].

Taip. Galime ne tik atlikti vertimo paslaugas, tačiau turime galimybę pasiūlyti profesionalias maketavimo paslaugas.

Tokiu atveju galite atsiųsti dokumentus paštu, kurjeriu ar kitais būdais. Parengtus dokumentus išsiunčiame jūsų adresu, perduodame įgaliotam asmeniui, kurjeriui ar jums patogiu būdu.

Taip. Jei reikia atlikti vertimą su notaro patvirtinimu privaloma pateikti originalų dokumentą.

Nedidelės apimties dokumentai. Pasai, gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, vairuotojo pažymėjimai, diplomai, pažymos ir kiti panašūs dokumentai neviršijantys 1000 spaudos ženklų be tarpų.

Vertimų biuro patvirtinimas yra dokumento vertimo patvirtinimas, pasirašytas mūsų vertimų biuro vertėjo parašu ir užantspauduotas mūsų įmonės antspaudais. Vertimo notarinis patvirtinimas – notaro patvirtintas mūsų vertimų biuro vertėjo parašo tikrumas. Notaro patvirtinimas yra oficialesnis ir juo gali būti tvirtinami tik originalūs ir notarų standartus atitinkantys dokumentai.

Savo sritis išmanantys, profesionalūs, kvalifikuoti ir daugelio metų patirtį turintys vertėjai.

Tai yra notarinė dokumento kopija, kuri užregistruojama notarų knygose.

error: Apsaugotas turinys !!!