Vertimai Internetu

Vertimai internetu pastaruoju metu įgauna didžiulį pagreitį. Reaguodami į rinkos poreikius mes neatsiliekame. Nors šias paslaugas teikėme jau prieš kelerius metus, tačiau vis daugiau užklausų sulaukiame nuo 2020 kovo mėn. Skubame priminti, jog užsakyti ir gauti dokumentų vertimą internetu tai patogu, paprasta ir greita!

Nerimaujantiems dėl duomenų saugumo papildome, jog mūsų vertėjai griežtai laikosi informacijos saugumo ir konfidencialumo reikalavimų. “Vertimų GURU” paslaugos internetu lengvai pasiekiamos ne tik Lietuvoje, bet ir esant užsienyje.

Bendradarbiaujame tik su profesionaliais, patikrintais vertėjais, kurių kiekvienas yra savo srities specialistas ir neretai verčia į savo gimtąją kalbą. Atliekame bet kokio sudėtingumo: tekstų vertimus, vaizdo medžiagos vertimus, interneto puslapių ir SEO vertimus, katalogų vertimus, medicininių dokumentų vertimus, asmens dokumentų vertimus, išsilavinimo dokumentų vertimus ir jų tvirtinimus “Vertimų GURU” biuro spaudu ir/arba tvirtiname notariškai pagal Jūsų poreikius.

Vertimus visada atliekame sutartu laiku ir už sutartą su užsakovu kainą. Jūsų patogumui turime ir galime pasiūlyti ir papildomas, ne vertimo paslaugas: redaktoriaus, maketuotojo, dizainerio.

Kaip užsakyti dokumentų ir tekstų vertimą internetu ?

Dokumentus, kuriuos reikės išversti, galite:

  • nuskenuoti ar nufotografuoti ir atsiųsti mums į elektroninį paštą: [email protected]

Siunčiant dokumentus vertimui internetu, būtinai nurodykite:

  • į kokią kalbą Jums reikės išversti dokumentą;
  • kaip greitai reikalingas vertimas;
  • ar bus reikalingas vertimo patvirtinimas, jei taip: vertimų biuro ar notarinis tvirtinimas reikalingas.

Kokius vertimo tvirtinimus Jums gali pasiūlyti “Vertimų GURU”?

  • Paparastas vertimas. Atliktus vertimus išsiųsime į Jūsų elektroninį paštą Word ar PDF formatu.
  • “Vertimų GURU” elektroninis patvirtinimas. Vertimas su “Vertimų GURU” biuro antspaudu, vertėjo parašu prierašu kas atliko vertimą ir į kokią kalbą buvo verčiama.
  • Notarinis patvirtinimas. Atliktus vertimus galime patvirtinti notariškai, bet tam turime turėti dokumentų originalus arba notarinius dokumentų nuorašus.
  • Patvirtinimas pažyma Apostille. Atliktus vertimus galime patvirtinti pažyma Apostille.
error: Apsaugotas turinys !!!