Vertimai Internetu

Vertimai internetu pastaruoju metu įgauna didžiulį pagreitį. Reaguodami į rinkos poreikius mes neatsiliekame. Nors šias paslaugas teikėme jau prieš kelerius metus, tačiau vis daugiau užklausų sulaukiame nuo 2020 kovo mėn. Skubame priminti, jog užsakyti ir gauti dokumentų vertimą internetu tai patogu, paprasta ir greita!

Nerimaujantiems dėl duomenų saugumo papildome, jog mūsų vertėjai griežtai laikosi informacijos saugumo ir konfidencialumo reikalavimų. „Vertimų GURU” paslaugos internetu lengvai pasiekiamos ne tik Lietuvoje, bet ir esant užsienyje.

Bendradarbiaujame tik su profesionaliais, patikrintais vertėjais, kurių kiekvienas yra savo srities specialistas ir neretai verčia į savo gimtąją kalbą. Atliekame bet kokio sudėtingumo: tekstų vertimus, vaizdo medžiagos vertimus, interneto puslapių ir SEO vertimus, katalogų vertimus, medicininių dokumentų vertimus, asmens dokumentų vertimus, išsilavinimo dokumentų vertimus ir jų tvirtinimus „Vertimų GURU” biuro spaudu ir/arba tvirtiname notariškai pagal Jūsų poreikius.

Vertimus visada atliekame sutartu laiku ir už sutartą su užsakovu kainą. Jūsų patogumui turime ir galime pasiūlyti ir papildomas, ne vertimo paslaugas: redaktoriaus, maketuotojo, dizainerio.

Kaip užsakyti dokumentų ir tekstų vertimą internetu ?

Dokumentus, kuriuos reikės išversti, galite:

  • nuskenuoti ar nufotografuoti ir atsiųsti mums į elektroninį paštą: [email protected]

Siunčiant dokumentus vertimui internetu, būtinai nurodykite:

  • į kokią kalbą Jums reikės išversti dokumentą;
  • kaip greitai reikalingas vertimas;
  • ar bus reikalingas vertimo patvirtinimas, jei taip: vertimų biuro ar notarinis tvirtinimas reikalingas.

Kokius vertimo tvirtinimus Jums gali pasiūlyti „Vertimų GURU”?

  • Paparastas vertimas. Atliktus vertimus išsiųsime į Jūsų elektroninį paštą Word ar PDF formatu.
  • „Vertimų GURU” elektroninis patvirtinimas. Vertimas su „Vertimų GURU” biuro antspaudu, vertėjo parašu prierašu kas atliko vertimą ir į kokią kalbą buvo verčiama.
  • Notarinis patvirtinimas. Atliktus vertimus galime patvirtinti notariškai, bet tam turime turėti dokumentų originalus arba notarinius dokumentų nuorašus.
  • Patvirtinimas pažyma Apostille. Atliktus vertimus galime patvirtinti pažyma Apostille.

D.U.K

Pažyma, kuri oficialiai patvirtina dokumento ant kurio yra uždėta autentiškumą t. y. parašo tikrumą, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigas, dokumente esantį antspaudą. Apostilių dažniausiai reikalauja užsienio šalių valstybių institucijose. Apostilę išduoda ta pati šalis, kuri ir išdavė dokumentą.

Vertimo kaina priklauso nuo kalbų kombinacijos, kuriomis verčiama, dokumento sudėtingumo, apimties. Vertimo kaina apskaičiuojama įvertinus tekste esančių spaudos ženklų be tarpų skaičių. Papildomai, jei pageidaujama, kainuoja dokumentų vertimo patvirtinimai ar kitos papildomos paslaugos (siuntimas, nuorašai).

Taip. Galite neišvykstant iš namų pateikti užklausą elektroniniu paštu [email protected].

Taip. Galime ne tik atlikti vertimo paslaugas, tačiau turime galimybę pasiūlyti profesionalias maketavimo paslaugas.

Tokiu atveju galite atsiųsti dokumentus paštu, kurjeriu ar kitais būdais. Parengtus dokumentus išsiunčiame jūsų adresu, perduodame įgaliotam asmeniui, kurjeriui ar jums patogiu būdu.

Taip. Jei reikia atlikti vertimą su notaro patvirtinimu privaloma pateikti originalų dokumentą.

Nedidelės apimties dokumentai. Pasai, gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, vairuotojo pažymėjimai, diplomai, pažymos ir kiti panašūs dokumentai neviršijantys 1000 spaudos ženklų be tarpų.

Vertimų biuro patvirtinimas yra dokumento vertimo patvirtinimas, pasirašytas mūsų vertimų biuro vertėjo parašu ir užantspauduotas mūsų įmonės antspaudais. Vertimo notarinis patvirtinimas – notaro patvirtintas mūsų vertimų biuro vertėjo parašo tikrumas. Notaro patvirtinimas yra oficialesnis ir juo gali būti tvirtinami tik originalūs ir notarų standartus atitinkantys dokumentai.

Savo sritis išmanantys, profesionalūs, kvalifikuoti ir daugelio metų patirtį turintys vertėjai.

Tai yra notarinė dokumento kopija, kuri užregistruojama notarų knygose.

error: Apsaugotas turinys !!!