Vertimų biuras vilniuje

skubūs vertimai
Vertmo paslaugos

Vertimų biuras Vilniuje "Vertimų GURU"

Kokybiški dokumentų vertimai sutartu laiku jau daugiau nei 10 metų!

Vertimų biuras tampa vis reikalingesnis kiekvienam žmogui ar įmonei. Vykstant į užsienį dirbti ar mokytis, bendradarbiaujant su užsienio partneriais ar klientais tenka versti įvairius dokumentus, sutartis, reklaminius tekstus ir kitą svarbią informaciją. Kiekvienas nori taisyklingų, tvarkingų ir kokybiškų vertimų, o tai užtikrinti gali mūsų vertimų biuras Vilniuje.
Pastebėjome, kad šiandien klientai mėgsta išskirtinius ir asmeniškai jiems kurtus pasiūlymus, kuriuose neskamba žodžiai „standartinė kaina”, „standartinės sąlygos”, „standartinis pasiūlymas”, todėl mūsų naudojamas žodynas yra kur kas platesnis! Teikiant pasiūlymus labai svarbi yra iniciatyva, nes šiandien klientai tikisi iniciatyvos iš juos aptarnaujančių žmonių. Šiuolaikiniai vertimų biurai turi būti kūrybiški ir iniciatyvūs – tokie esame ir mes. Mokame pateikti išskirtinius, kiekvieno kliento lūkesčius atitinkančius ir individualiai tik jiems pritaikytus pasiūlymus.

„Vertimų GURU“ – virš 10 metų rinkoje dirbantys vertimo ir redagavimo paslaugų ekspertai! Per šį laiką esame sukaupę didžiulę vertimo, redagavimo, transkribavimo, subtitravimo ir maketavimo patirtį. Didžiuojamės būdami sąžiningu, užtikrinančiu konfidencialumą, orientuotu į kokybišką paslaugų suteikimą, kliento lūkesčių pateisinimą bei jų viršijimą, vertimų biuru. Visas mums patikėtas užduotis atliekame operatyviai ir visada sutartu laiku! Būdami savo srities guru, numatome kelis žingsnius į priekį ir žinome, ko klientui gali prireikti rytoj. Esame tokie, nes Jūs mums rūpite ir mes galvojame apie Jus. Visa tai mums padeda sukurti glaudžius ir ilgalaikius partnerystės ryšius, kurie paremti atvirumu, pasitikėjimu, konkretumu, dinamiškumu ir pagarba.

Vertimai internetu - visoje Lietuvoje!

Mūsų vertimų biuras Vilniuje, tačiau jeigu negyvenate sostinėje, Jums visai nebūtina ieškoti, kuris vertimų biuras Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ar kuriame nors kitame mieste, yra arčiausiai, nes mes teikiame vertimo paslaugas visoje Lietuvoje – visus Jūsų vertimus galime atsiųsti elektroniniu paštu arba per kurjerį. Dažnai vertimų biurai yra suinteresuoti tik atlikti užsakymą, tačiau mes siekiame užmegzti ilgalaikius ryšius ir esame nusiteikę bendradarbiauti. Įsitikinom, kad išbandę mūsų teikiamas paslaugas, klientai vėl ir vėl kreipiasi į mus.
Mūsų vertėjai ne pirmus metus specializuojasi įvairiose vertimo srityse. Gavę užsakymą, kruopščiai jį peržiūrime ir perduodame atitinkamos srities specialistui. Visi mūsų vertėjai turi filologinį išsilavinimą, daugelis jų verčia į savo gimtąją kalbą. Būtent tai leidžia užtikrinti vertimo tikslumą ir aukštą kokybę. Visi vertimai yra tvirtinami vertimo biuro antspaudu arba pas notarą, todėl mes prisiimame atsakomybę, kad vertimas atitinka originalą.
Turime sukaupę daug patirties verčiant teisinius, medicininius, ekonominius, grožinės literatūros, techninius, audito, reklaminius, rinkodaros, švietimo, mokomosios medžiagos ir galybę kitų tekstų. Galime išversti pačius įvairiausius tekstus ir dokumentus į/iš daugiau kaip 40 kalbų.
Vertimų biuras Klaipėdoje, Panevėžyje ar Kaune nepateikė Jus tenkinančio pasiūlymo? Norite kokybiško ir malonaus aptarnavimo? Tikitės operatyvumo? Kiti vertimų biurai nuvylė savo paslaugų kokybe, o Jums reikia profesionalų pagalbos? Tuomet mūsų vertimų biuras Vilniuje laukia Jūsų ir yra pasiruošęs priimti bei įgyvendinti Jūsų užsakymus. Susiekite su mumis jau šiandien ir aptarsime Jūsų užsakymo detales!

Vertimų Guru

„Vertimų GURU“ – virš 10 metų rinkoje dirbantys vertimo ir redagavimo paslaugų ekspertai! Per šį laiką esame sukaupę didžiulę vertimo, redagavimo, transkribavimo, subtitravimo ir maketavimo patirtį. Didžiuojamės būdami sąžiningu, užtikrinančiu konfidencialumą, orientuotu į kokybišką paslaugų suteikimą, kliento lūkesčių pateisinimą bei jų viršijimą, vertimų biuru. Visas mums patikėtas užduotis atliekame operatyviai ir visada sutartu laiku! Būdami savo srities guru, numatome kelis žingsnius į priekį ir žinome, ko klientui gali prireikti rytoj.

Jūsų patikimas vertimų biuras Vilniuje – „Vertimų GURU”.

error: Apsaugotas turinys !!!