Paslaugos

Skubūs vertimai
kokybės telefonas
Apostiles

Apostilizavimas

Legalizuojame lietuviškus dokumentus ir dedame ant jų apostiles. Jums nereikės niekuo rūpintis! Tiesiog atneškite mums savo dokumentą ir viskuo pasirūpins mūsų vertimų biuro specialistai. Apostilė tai konsulinė pažyma, kuria oficialiai patvirtinamas parašo tikrumas, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigos ir, kai reikia, dokumente esančio antspaudo arba ženklo tapatumas, atitinkanti pridedamą prie 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvencijos dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo esantį pavyzdį.

Kalbų mokykla Vilniuje

Oficialus vertimų patvirtinimas

Jūsų vertimai yra pavirtinami mūsų vertimo biuro antspaudu ir pas notarą. Vertimo biuro antspaudas patvirtina, kad išversti tekstai ar dokumentai visiškai atitinka originalą ir mes prisiimame atsakomybę už vertimo kokybę. Mes taip pat atsakingai elgiamės su Jūsų patikėtais tekstais ir dokumentais bei juose pateikta informacija, todėl kiekvienam klientui galime garantuoti konfidencialumą.

Priimame ir validžius (galiojančius) dokumentus pasirašytus MParašu ar Smart-ID, Notariniam vertimų patvirtinimui.

Dokumentu vertimas internetu

Jūs ne Lietuvoje?

Mūsų vertimo paslaugos yra prieinamos ne tik gyvenantiems Lietuvoje, bet ir užsienyje – Vertimai internetu. Atsiųskite užsakymą el. paštu ne ilgiau nei per 30 minučių sužinokite, kiek kainuos vertimas. Apmokėjimą atlikite internetu iš Jums patogios vietos, o mes atliktą vertimą operatyviai išsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu arba per siuntų tarnybą į bet kurią pasaulio vietą!

Vertimai raštu

Verčiame raštu ir žodžiu.

Visi mūsų vertėjai turi filologinį išsilavinimą, be to, daugelis jų verčia į savo gimtąją kalbą. Tai užtikrina vertimo tikslumą ir aukštą kokybę. Turime sukaupę daug patirties verčiant teisinius, medicininius, ekonominius, grožinės literatūros, techninius, audito, reklaminius, rinkodaros, švietimo, mokomosios medžiagos, įvairius dokumentus ir kitus tekstus. Užsakymus atliekame per terminą, kurį iš anksto suderiname su klientu, todėl visos vertimo paslaugos klientui yra suteikiamos laiku.

Vertimu biuras Vilnius

Redaktoriaus paslaugos.

Norite, kad Jūsų tekstas būtų stilistiškai ir gramatiškai taisyklingas, rišlus ir atitiktų visus kalbos kultūros reikalavimus? Mūsų šaunūs ir kompetentingi redaktoriai yra pasiruošę Jums padėti! Redaguojame interneto svetainių tekstus, įvairius raštus, sutartis, reklaminius lankstinukus, aprašymus ir daugybę kitų dokumentų.

Klauskite

Maketavimo paslaugos.

Jeigu Jūsų dokumente yra lentelių, schemų, diagramų, pavaizduotos įvairios detalės bei sutartiniai ženklai – perkelsime visa tai į išverstą dokumentą taip, kad jis būtų kuo panašesnis į originalą. Ši paslauga yra įtraukta į vertimo kainą.

vertimas Vilniuje

Konsultacijos.

Turite klausimą, susijusį su dokumento ar teksto vertimu? Norite suredaguoti tekstą? Jums reikia patvirtinti vertimą biuro antspaudais ir pas notarą, bet nežinote nuo ko pradėti ir su kuo pasikonsultuoti? Vertimo paslaugos Jums kelia daug neaiškumų? Gera žinia – Jūs pataikėte būtent ten, kur reikia! Operatyviai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, paaiškinsime ir patarsime, tad nieko nelaukite ir susisiekite su mumis!

Vertimu biuras Vilniuje pristatymas

Kurjerio paslauga Vilniaus mieste.

Jūsų patogumui išverstus ir patvirtintus dokumentus pristatysime nurodytu laiku ir adresu Vilniaus miesto ribose nemokamai. Ši paslauga galioja, jeigu užsakymo suma yra didesnė nei 100 Eur, o esant mažesnei užsakymo sumai, dokumentų pristatymas Vilniaus mieste – 7 Eur.
Kiekvienas klientas mums yra vienodai svarbus, todėl siekiame kuo geriau patenkinti kiekvieno kliento poreikius, suteikiant kokybiškas vertimo paslaugas. Mūsų ilgametė patirtis leidžia numatyti, ko Jums gali prireikti rytoj, todėl visos vertimo paslaugos ir pasiūlymai yra pritaikomi kiekvienam klientui individuliai. Todėl mes galime ne tik pateisinti Jūsų lūkesčius, bet ir pranokti juos!

Nuotolinis vertimas - VERTIMO PASLAUGOS internetu

„Vertimų GURU“ – virš 10 metų rinkoje dirbantys vertimo ir redagavimo paslaugų ekspertai! Mūsų vertimų biuras yra įsitikinęs, kad vertimų paslaugos kiekvienam turi būti suteikiamos kokybiškai, kruopščiai, punktualiai ir atsakingai, todėl savo klientams skiriame ypatingą dėmesį ir teikiame platų paslaugų spektrą.

Dinamiškame pasaulyje sprendimai turi būti priimti greitai, reaguojant į klientų poreikius, todėl nuo šiol vertimui su Notariniu patvirtinimu priimame ir Smart-ID ar MParašu pasirašytus dokumentus. Plačiau apie dokumentų pasirašytų kvalifikuotu elektroniniu parašu vertimą ir tvirtinimą notariškai skaitykite čia.

VERTIMO PASLAUGOS - ISO STANDARTAI

Vertimų biuras „Vertimu GURU“ vadovaujasi kokybės principais, kurie atitinka Kokybės vadybos sistemos standartą ISO 9001:2008, konfidencialumo principais, kurie atitinka Informacijos saugumo valdymo standartą ISO/IEC 27001:2013, bei vertimo paslaugų teikėjams taikytinu standartu ISO 17100:2015, kuris užtikrina pastovų ir kokybišką paslaugų teikimą.

Kas yra ISO standartai?

D.U.K

Pažyma, kuri oficialiai patvirtina dokumento ant kurio yra uždėta autentiškumą t. y. parašo tikrumą, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigas, dokumente esantį antspaudą. Apostilių dažniausiai reikalauja užsienio šalių valstybių institucijose. Apostilę išduoda ta pati šalis, kuri ir išdavė dokumentą.

Vertimo kaina priklauso nuo kalbų kombinacijos, kuriomis verčiama, dokumento sudėtingumo, apimties. Vertimo kaina apskaičiuojama įvertinus tekste esančių spaudos ženklų be tarpų skaičių. Papildomai, jei pageidaujama, kainuoja dokumentų vertimo patvirtinimai ar kitos papildomos paslaugos (siuntimas, nuorašai).

Taip. Galite neišvykstant iš namų pateikti užklausą elektroniniu paštu [email protected].

Taip. Galime ne tik atlikti vertimo paslaugas, tačiau turime galimybę pasiūlyti profesionalias maketavimo paslaugas.

Tokiu atveju galite atsiųsti dokumentus paštu, kurjeriu ar kitais būdais. Parengtus dokumentus išsiunčiame jūsų adresu, perduodame įgaliotam asmeniui, kurjeriui ar jums patogiu būdu.

Taip. Jei reikia atlikti vertimą su notaro patvirtinimu privaloma pateikti originalų dokumentą.

Nedidelės apimties dokumentai. Pasai, gimimo liudijimai, santuokos liudijimai, vairuotojo pažymėjimai, diplomai, pažymos ir kiti panašūs dokumentai neviršijantys 1000 spaudos ženklų be tarpų.

Vertimų biuro patvirtinimas yra dokumento vertimo patvirtinimas, pasirašytas mūsų vertimų biuro vertėjo parašu ir užantspauduotas mūsų įmonės antspaudais. Vertimo notarinis patvirtinimas – notaro patvirtintas mūsų vertimų biuro vertėjo parašo tikrumas. Notaro patvirtinimas yra oficialesnis ir juo gali būti tvirtinami tik originalūs ir notarų standartus atitinkantys dokumentai.

Savo sritis išmanantys, profesionalūs, kvalifikuoti ir daugelio metų patirtį turintys vertėjai.

Tai yra notarinė dokumento kopija, kuri užregistruojama notarų knygose.

error: Apsaugotas turinys !!!